Перший крок до лідера разом з Стрийським Молодіжним центром
![Перший крок до лідера разом з Стрийським Молодіжним центром](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0f074770-8057-4186-925a-58179e3020db.jpg)
Незабаром у Стрию стартує навчальна програма «ILid (Я-лідер/ка)». Її мета – розвиток відповідального лідерства серед молоді та втілення ними суспільних ініціатив.
Молодіжні лідери опанують:
➡️ Лідерство і командні ролі;
➡️ Планування проєкту;
➡️ Залучення ресурсів;
➡️ Розвиток особистого бренду.
Навчання розпочнеться у четвер, 23 листопада з 15:00 до 19:00 год.
За адресою вул. Степана Бандери, 24, м. Стрий.
Реєстрація за посиланням: https://1ll.ink/dsgbw.
Організатори: Українська академія лідерства спільно з Управлінням молодіжної політики Львівської міської ради та Департаментом міської агломерації Львівської міської ради за підтримки Стрийського молодіжного центру.