Топ теми:

Небесний легіон поповнив Герой АНДРІЙ ДЯК

27 Липня 19:04

Стало відомо про ще одного Героя, який поповнив Небесний легіон АНДРІЙ ДЯК (19.05.1987р – 10.04.2022р.) – захисник Маріуполя. Уродженець Стрия. Навчався у Стрийській СШ №4. Закінчив військово-спортивний ліцей ім. Героїв Крут у Львові. Після чого поступив і закінчив Львівську філію Київського університету культури і мистецтв. Працював у сфері туризму.

Впродовж 2016 – 2019 років брав участь в АТО, захищав Батьківщину в складі 36-ої окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Білинського. Після демобілізації працював в іноземній компанії у службі охорони супроводження кораблів. Вільно володів англійською мовою, був фізично міцний і морально стійкий.

Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України без вагань розірвав контракт з іноземною компанією і повернувся з-за кордону додому в Україну. Разом з братом пішли в один день добровольцями захищати Батьківщину. Андрій став одним із 72-х відважних воїнів які добровільно зголосилися полетіти гелікоптерами в повністю оточений і заблокований Маріуполь (відомо, як повітряна операція на «Азовсталь» силами ГУР). Загинув в бою з рашистськими окупантами 10.04.2022р. За час служіння Батьківщині у збройних силах проявив мужність і героїзм, відданість Україні, військовому обов’язку і побратимам. Нагороджений відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції”. Вічна пам’ять Андрію! Ти наш ГЕРОЙ!

Назавжди в наших серцях! Зустрічаємо героя в суботу, 29 липня, о 10.00 год. в с. П’ятничани. Похорон цього ж дня о 13.00 в церкві Благовіщення (м. Стрий).

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту