На території Стрийської територіальної громади відновлюють вуличне освітлення
![На території Стрийської територіальної громади відновлюють вуличне освітлення](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/333520745_145052801795245_2285671407320793160_n.jpg)
У зв’язку з стабілізацією ситуації зі енергопостачанням, зокрема у Львівській області, рішенням Ради оборони Стрийської міської ради було прийнято рішення про забезпечення освітлення старостинських округів з 19.00 до 22.00 год. та з 5.00 до 6.45 год.
Нагадаємо, через пошкодження електростанцій та підстанцій, внаслідок обстрілу ворогом критичної інфраструктури, вуличне освітлення у селах Стрийської громади було відімкнене.