У Стрию відбудеться концерт лідера рок-гурту «Тінь сонця» Сергія ВАСИЛЮКА
![У Стрию відбудеться концерт лідера рок-гурту «Тінь сонця» Сергія ВАСИЛЮКА](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/222f16cf-845f-43ce-91e0-4141670d5d33.jpg)
На підтримку ЗСУ
У середу, 25 жовтня, у Народному домі відбудеться концерт лідера рок-гурту «Тінь сонця» Сергія ВАСИЛЮКА. В межах благодійного туру містами України, музикант-воїн відвідає і наше місто. Виконавець культової пісні «Меч Арея», а також мінометник 130-го батальйону ТрО. До уваги глядачів жива музика, лотерея та аукціон. Вхід вільний, початок о 18:30.
Підтримаймо!