На Львівщині стартував конкурс «Друге життя відходів: від сортування до переробки»
![На Львівщині стартував конкурс «Друге життя відходів: від сортування до переробки»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311511488_420273946944473_4877726595983291196_n.jpg)
До участі запрошують учнів 1-9 класів. Екологічний конкурс присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки сировини. Ініціативу проводять, щоб сформувати у дітей та молоді дбайливе ставлення до навколишнього середовища, привернути увагу до актуальної екологічної проблеми сучасності – накопичення відходів.
На конкурс можна подати малюнки, аплікації та відеоролики, присвячені темі, зменшення утворення побутових відходів, правильного сортування сміття, вторинної переробки сировини. Переможців визначать у двох вікових групах: від 6 до 9 років та від 10 до 15 років. Автори найкращих робіт отримають подарунки. Свою експозицію можна подати до 10 листопада 2022 року включно.
Результати оголосять 15 листопада 2022 року, у Всесвітній день вторинної переробки сировини. Конкурсну роботу надсилати на поштову адресу Львівської ОДА (м. Львів, вул. Стрийська, 98, 79026), зазначивши на листі для участі у конкурсі та їх електронний варіант на електронну скриньку ekofondyloda@gmail.com. Детальніше в положенні ![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)