Нагородження чемпіонів

20 Грудня 14:45

Подяки та грошові сертифікати отримали керівниця дитячого Зразкового ансамблю естрадного танцю «Пролісок» Ірина Марюк та її вихованці Давид Комарницький та Ангеліна Черковська.
Оскільки абсолютні чемпіони світу під час відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва перебували разом з тренеркою на змаганнях за кордоном, заступниця міського голови Христина Грех привітала чемпіонів сьогодні. Заступниця подякувала Ірині Марюк за особистий внесок у розвиток молодого покоління, а Ангеліні з Давидом за те, що прославляють громаду на міжнародній арені.
Нагадаємо, Давид Комарницький та Ангеліна Черковська в листопаді перемогли на найпрестижнішому чемпіонаті танців у Нідерландах. Вони стали абсолютними чемпіонами світу одразу у двох програмах: Європейській та Латино-американській, у категорії до 16 років.