Топ теми:

Нагадуємо про можливості для бізнесу – ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ВІДПОВІДНОСТІ МТБ ОНЛАЙН

5 Жовтня 12:45

З 1 липня цього року Держпраці спільно з Мінекономіки запровадили можливість подачі декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Головне управління Держпраці у Львівській області закликає суб’єктів господарювання подавати декларації відповідності через Портал електронних сервісів Мінекономіки (my.gov.ua) та замовляти послуги через персональний кабінет за посиланням https://bit.ly/3hmD7EN. Така опція не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення та значно спрощує процес подання відповідних документів.

Також скористатись цією послугою ОНЛАЙН можна натиснувши на банер«Подати декларацію відповідності МТБ в електронному вигляді», що розташований на стартовій сторінці офіційного сайту Головного управління Держпраці у Львівській області (https://lviv.dsp.gov.ua/).

З метою отриманняконсультаційщодо подання та заповнення Декларації в електронному вигляді просимо звертатись до фахівців Головного управління Держпраці у Львівській області за телефоном (032)235-76-73.

Практичний порадник щодо заповнення та подання Декларації ОНЛАЙН у додатку.

13030-dodatok

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту