Міський голова Олег Канівець нагородив відзнакою «За заслуги м.Стрий» Миколу Столярського
![Міський голова Олег Канівець нагородив відзнакою «За заслуги м.Стрий» Миколу Столярського](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306795879_398139835824551_5665019570706496167_n.jpg)
Міський голова Олег Канівець нагородив відзнакою «За заслуги м.Стрий» директора Стрийської дитячо-юнацької спортивної школи, багаторазового призера та чемпіона з волейболу, тренера-викладача з класичного та пляжного волейболу Миколу Столярського.
Саме завдяки професіоналізму Миколи та його колег Стрий став містом волейболу. Після повномасштабного вторгнення Микола Столярський приєднався до лав ЗСУ і зараз захищає кордони України від ворогів.
Вітаємо з відзнакою і нехай Бог береже!