Міський голова бере участь у Міжнародному Фінансовому конгресі

4 Квітня 9:38

Міський голова Олег Канівець перебуває у польському місті Сопот, де бере участь у Фінансовому конгресі місцевого самоврядування.
Західну Україну також представляють мери Перемишлянської та Нововолинської громад. Для українців присвятили дві панелі конгресу. Обговорюють місцеві бюджети в умовах мультикризи, розвиток інвестицій в правове та економічне середовище, альтернативні джерела фінансування та нові технології. Разом з представниками польського уряду, підприємцями та аналітиками шукають відповіді на найважливіші виклики сьогодення.
Олег Канівець подякував за дискусії, за допомогу у пошуку рішень і вручив пам’ятні подарунки від Стрийської громади віце-президентам Гданська, Сопота та виконавчому директору Союзу польських міст.