Ми щиро вдячні містам-побратимам Закопане і Дюрен, які першими прийшли на допомогу рік тому
Перші гуманітарні вантажі почали надходити саме з цих міст, завдяки чому ми змогли підтримати тисячі українців, які втікали зі своїх домівок на захід країни.
Сьогодні вони продовжують підтримувати боротьбу України, приймають у себе наших громадян і адресно допомагають у різних сферах діяльності Стрийської громади.
Також дякуємо громадам Ланцутського повіту, Лєшно, Новий Сонч.![🇵🇱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f1f5_1f1f1.png)
![🇵🇱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f1f5_1f1f1.png)
Ми щиро цінуємо нашу дружбу!
Разом до перемоги!