Мешканка Стрийської громади відзначає 100-літній ювілей

23 Червня 15:34
Сьогодні свій столітній ювілей відзначає жителька села Добряни Кулик Меланія Дмитрівна. Привітали ювілярку заступник міського голови Христина Грех, начальник управління культури, молоді та спорту Ірина Пукас та староста села Ігор Оброца. Меланія Дмитрівна виховала двох дітей. А ще в бабусі є троє внуків та шестеро правнуків. Працювала жінка на взуттєвій фабриці та в кооперативному об’єднанні виробників масла «Маслосоюз». На жаль, донька пані Меланії померла, тож тепер за довгожителькою піклується онука Мар’яна.
У зв’язку з відзначенням сторіччя від дня народження Меланії Кулик Стрийська міська рада виділила грошову допомогу у сумі 5000 гривень. Вітаємо ювілярку та бажаємо їй здоров‘я та Божої ласки!