Механізм прийому біженців у Стрийській громаді

2 Березня 22:51

Дорога громадо! У Стрию офіційно зареєструвалося близько 400 біженців. Однак, у Стрию тих, що втекли від війни набагато більше. Існує чіткий механізм прийому біженців у нашому місті. І кожний, хто приватно приймає у себе людей, має його дотримуватися. Всі тимчасово переселені мають бути зареєстрованими у Центрі реєстрації. Обов’язково! Це ваша і наша безпека. Ми надаємо житло і все перше необхідне для жінок і дітей. Чоловіків з воєнним квитком направляємо у військкомат, інших у тероборону.
Також звертайтеся в Центр, хто готовий надати своє житло для потреб внутрішньо переміщених.
Центр на разі не потребує гуманітарної допомоги. Якщо буде така потреба, ми повідомимо.
Адреса Центру: м.Стрий, вул. Львівська, 141 (ВПУ №35)
Номер телефону: 063 78 554 06. Цілодобово.

Нагадуємо, що у Стрийській міській раді (Рада оборони) працює інформаційний центр/колцентр за телефоном 063 7855399, 063 7855379.