Медицина визнана однією із пріоритетних напрямків стратегії розвитку нашої громади

29 Листопада 16:56
Очевидно, що багаторічна застаріла медична система вже давно не є ефективною і потребує реформування. Саме тому Стрийська міська рада ініціювала планування мережі медичних закладів Стрия на 2021-25 роки. Консультує чиновників та медиків старший радник Агенції розвитку охорони здоров’я Володимир Івчук.
Стратегія оптимізації лікарень основана на необхідності розвитку госпітального округу.
Поліклініки:
– Приєднання до багатопрофільної лікарні; оптимізація витрат.
Багатопрофільні та інфекційні ЗОЗ:
– Реорганізація шляхом об’єднання з іншими, більш потужними ЗОЗ;
– Перепрофілювання для надання послуг відповідно до визначення ролі в мережі;
– Впровадження сучасних медичних технологій для надання спеціалізованих послуг в амбулаторних умовах, зокрема, на ліжках денного стаціонару;
– Впровадження сучасних технологій надання медичної допомоги (зокрема, телемедицини тощо).
Наразі розпочався глобальний аналіз потреб та витрат місцевої медичної системи, а також планування оптимальної моделі лікарняної мережі та мережі первинної ланки.