Літературно-музичні гостини з нагоди Дня народження Лесі Українки
![Літературно-музичні гостини з нагоди Дня народження Лесі Українки](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0db8257b-ca4f-4a47-a99b-ea80224e5c17.jpg)
Стрийський міський будинок культури запрошує у неділю, 25 лютого, на літературно-музичний вечір з нагоди дня народження Лесі Українки. Початок о 16:00, дзеркальна зала МБК.
Стрийський міський будинок культури запрошує у неділю, 25 лютого, на літературно-музичний вечір з нагоди дня народження Лесі Українки. Початок о 16:00, дзеркальна зала МБК.