«Кіно заради Перемоги»
![«Кіно заради Перемоги»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307268235_398110425827492_5464674247813094622_n.jpg)
У Стрию відбудеться показ фільму «Мої думки тихі». Це українська трагікомедія українського режисера Антоніо Лукіча. У фільмі підіймається вічна проблема батьків та дітей. В головних ролях Ірма Вітовська-Ванца та Андрій Лідаговський. Трансляція кінострічки відбудеться 16 вересня в Народному домі (вул. Народна, 8, початок о 18.00 год. Вхід вільний.
Показ фільму відбудеться в рамках Національного туру «Кіно заради перемоги» за сприяння Офісу Президента України на підтримку українських військових та переселенців.