Кредитній спілці «Вигода» виповнилося 30
![Кредитній спілці «Вигода» виповнилося 30](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/4b65733c-2e53-4b56-9a27-c6b59f789d54.jpg)
Саме 14 червня 1992 році тринадцять членів товариства «Просвіта» провели перші свої установчі збори у Народному домі Стрия і розпочали свою фінансову діяльність. «Вигода» – перша кредитна спілка в Україні, а сьогодні єдина, яка стало працює на фінансовому ринку три десятки років. За цей час змінилось чимало. Із маленької організації в Стрию вдалось розширити свою діяльність в 56-ти громадах, де обслуговується близько 50 тисяч громадян.
Вітаємо КС «Вигода» з днем народження! Бажаємо процвітання, високих показників та довіри від членів організації.