Топ теми:

Концепція архітектурних типів облаштування зупинок громадського транспорту

21 Жовтня 10:46
Виконком Стрийської міської ради затвердив концепцію архітектурних типів зовнішнього вигляду та вимог до облаштування зупинок громадського транспорту на території Стрийської міської територіальної громади. В концепції за основу затвердили три архетипи зупинок:
Тип А – павільйон очікування, обладнаний засобами реклами чи без таких;
Тип В – зупинковий комплекс, що включає в себе павільйон очікування, обладнаний засобами реклами чи без таких та з торгівельним приміщенням для продажу проїзних документів та роздрібної торгівлі площею до 20 м2;
Тип С – павільйон очікування закритого типу, який рекомендовано встановлювати за межами населених пунктів.
В конструкці типу А та В для зашиття боковин використовується загартоване скло товщиною 10 мм або скло типу триплекс та накриття з матового скла.
В конструкці типу С для зашиття боковин використовується непрозорий атмосферостійкий. Накриття конструкції виконується з покрівельних матеріалів.
Конструкція зупинкового комплексу передбачає наявність лавок для сидіння, місце для розміщення схеми руху громадського транспорту, інформацію про номери та графік руху маршрутів, місце для реклами, урну для сміття, точки доступу до мережі тощо.
На 2023 рік плануємо програму по реконструкції існуючих зупинок із залученням коштів іноземних партнерів.
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту