З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грошові премії вручили учням та колективам мистецьких шкіл громади

9 Листопада 12:51

Сьогодні, з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, управління культури, молоді та спорт запросило для привітання найкращі творчі колективи та учнів мистецьких шкіл громади.

Цього року вперше розпорядженням міського голови виділили кошти для нагородження талановитих дітей та їх вчителів, які стали переможцями всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів. Сертифікатів роздали на загальну суму 250 тис.грн. Це вперше юні митці отримали фінансову нагороду за свої старання та промоцію громади та України на великих сценах.

Привітали дітей заступники міського голови Микола Дмитришин, Христина Грех та начальниця управління культури, молоді та спорту Ірина Пукас.
Принагідно вітаємо усіх, хто творить культуру нашої громади та України!