8 Серпня 18:43
З нагоди відзначення Дня Повітряних сил ЗСУ в одній з військових частин повітряних сил нагородили військових за зразкове виконання служби та високий професіоналізм. Привітали захисників військове командування, заступник міського голови Андрій Стасів, представники духовенства та керівники району. Кожному подякували за мужність та безпеку. Окрім почесних грамот від міської ради, військові отримали цінні подарунки, а саме наручні годинники від Міського Голови. Під час урочистої частини Указом Президента України орденом «Золота Зірка» та почесним званням «Герой України» відзначили майора Ярослава Мельника.
Дякуємо, що 24/7 Ви стоїте на сторожі повітряного простору і вправно нищите нашого ворога!