З музикою в серці
![З музикою в серці](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/244467377_252270826942229_4314065446685592654_n_0.jpeg)
Юна стриянка, учениця музичної школи ім. Остапа Нижанківського Софія Мельник побила рекорд по кількості перемог на Всеукраїнських та Міжнародних музичних конкурсах. За 2021 рік 12-річна дівчинка отримала чотирнадцять нагород та стала володаркою чотирьох гран-прі на різноманітних конкурсах та фестивалях серед юних піаністів. Найкращою стала і в номінації «Музично-теоретична композиція». У своїй творчості Софія Мельник прославляє та популяризує славетний рід Нижанківських. На вершину музичного п’єдесталу Софійка піднімається не одна, а завдяки неймовірній підтримці рідних та викладачів, які вірять в її успіх та талант. Тож бажаємо нових перемог та незгасимої любові до музики.