Зустріч з командою ПОЛІО

17 Серпня 16:59

Dr. Moses та Dr. Valerie – представники Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я – команда ПОЛІО, які курують питання закриття спалаху поліомієліту в Україні, відвідали Стрийщину.
У Стрию провели зустріч з фахівцями Стрийського районного відділу ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” та КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Стрия”. Спільно з командою ПОЛІО обговорили проведення вакцинації проти поліомієліту, кору, краснухи та інших інфекційних хворіб та проведення освітньої роботи щодо вакцинації серед населення. Колеги відзначили високий рівень надання медичної допомоги в ЦЕНТРі ПМСД м. Стрия (директор Іванна САЛДАН) та якісну співпрацю Стрийської міської ради (заступник міського голови Христина ГРЕХ) з ЗОЗ.
Дякуємо ВООЗ за допомогу Україні!