Запрошується активна молодь до участі у навчальній програмі з проектного менеджменту

15 Грудня 10:14

Обласна асоціація міських рад «Рад Львівщини» спільно з благодійним фондом «МХП-Громаді» та громадською організацією «Включайся» запрошує активну молодь до участі у навчальній програмі з проектного менеджменту. Протягом навчання учасники здобудуть нові навички та допоможуть покращити вашу громади. Проект спрямований на створення спільноти активних команд із різних сфер життя, що спільно працюватимуть для розвитку Львівщини.

Участь у проекті можуть взяти активні мешканці Львівщини об’єднані у команди по 3-5 осіб, які мають ідеї для покращення рівня життя та розвитку громад. Програма включає місяць онлайн навчання та триденний офлайн «Хакатон». Усі команди, які стануть учаниками програми отримають грант у розмірі 20 тис.грн від організаторів проекту для реалізації розвиткової ініціативи. Також переможці офлайн «Хакатону» отримаєть додаткове фінансування для реалізації проетів.

Навчальна програма триватиме з 19.12.2023 р. до 08.02.2024 року.
Реєстрація на участь у програмі тиватиме до 17.12 2023 р. Реєстрація за посиланням: http://forms.gle/yoPeCC5VtJq5S4Zk7