Запрошуємо стриян і гостей міста на відкриття головної новорічної ялинки громади
![Запрошуємо стриян і гостей міста на відкриття головної новорічної ялинки громади](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/267635994_282962983873013_2854660369013831361_n.jpg)
Урочисте дійство відбудеться у суботу, 18 грудня, на Майдані Незалежності. Початок о 15.30. Розпочнімо святковий зимовий сезон разом. З дотриманням карантинних вимог.
Урочисте дійство відбудеться у суботу, 18 грудня, на Майдані Незалежності. Початок о 15.30. Розпочнімо святковий зимовий сезон разом. З дотриманням карантинних вимог.