Запрошуємо на брейн-ринг Молодіжний «Мізкоштурм»
![Запрошуємо на брейн-ринг Молодіжний «Мізкоштурм»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/2bed0ded-10cb-40ba-a2a6-62cbb8b3ff60.jpg)
Запрошуємо на брейн-ринг, де вправлятимуться у «Шевченкіаді» команди вищих професійних училищ та фахового коледжу Львівського НУП. Уже завтра, 13 березня, у Дзеркальній залі МБК, початок о 13:00
Запрошуємо на брейн-ринг, де вправлятимуться у «Шевченкіаді» команди вищих професійних училищ та фахового коледжу Львівського НУП. Уже завтра, 13 березня, у Дзеркальній залі МБК, початок о 13:00