Запрошуємо мешканців Стрийської громади відвідати презентацію “Атлас корисних копалин Стрийщини”, яку проведуть представники Інституту Геології
![Запрошуємо мешканців Стрийської громади відвідати презентацію “Атлас корисних копалин Стрийщини”, яку проведуть представники Інституту Геології](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318466983_459685569669977_1170104036752167530_n.jpg)
Фахівці розкажуть про природні багатства, що приховані в надрах в межах нашої громади, зокрема родовища з покладами нафти і газу, сировини для будівельних матеріалів, гірничо-хімічну сировину та підземні води. Всі дослідження вмістились на 82 сторінках друкованого видання.
Цей проєкт виконано в рамках укладеного меморандуму між Інститутом Геології та Стрийської міської ради. Презентація відбудеться 13 грудня, об 11 годині в 28 кабінеті Стрийської міської ради.
Для реєстрації переходьте за посиланням
http://surl.li/dytva/
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)