Запрошуємо відвідати виставку «Веселкові метаморфози скла» у меморіальному комплексі «Борцям за волю України»
![Запрошуємо відвідати виставку «Веселкові метаморфози скла» у меморіальному комплексі «Борцям за волю України»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424660387_704194685219063_1678957035394691946_n.jpg)
Історія славних склодувів у Стрию розпочалася на початку 20 століття. «Склозавод» у післявоєнні роки здобув славу далеко за межами України, а його вироби були майже у кожному домі стриян.
Стрийські музейники зібрали велику колекцію побутових та мистецьких витворів, які створили на підприємстві. Запрошуємо відвідати виставку «Веселкові метаморфози скла» у меморіальному комплексі «Борцям за волю України». Відкриття уже завтра, 14 лютого, о 13:00.