Закриття центру видачі постільної білизни для ВПО
![Закриття центру видачі постільної білизни для ВПО](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/0c95efd4-1510-4bbe-9c49-e2b591754c0b.jpg)
У зв‘язку з відсутністю нових поставок гуманітарного вантажу, та у зв’язку із зменшенням кількості новоприбулих внутрішньо переміщених осіб, центр видачі постільноі білизни з 1 липня припиняє свою діяльність. З перших днів війни центр працював у школі №6, згодом на міжшкільному комбінаті. Щиро дякуємо педагогічному колективу шостої школи, який протягом цих місяців самовіддано працював для комфорту постраждалих від війни.
Разом до перемоги!