Завершили роботу засідання постійних депутатських комісій

23 Січня 12:08

Завершили роботу засідання постійних депутатських комісій міської ради та погоджувальної комісії ради щодо вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань на пленарне засідання чергової 44 сесії Стрийської міської ради.
Депутатські комісії опрацювали 112 проектів рішень. Надані депутатами пропозиції враховано. Також на цій сесії затвердять Програму соціально-економічного та культурного розвитку Стрийської міської територіальної громади на 2024 рік. Керівники установ прозвітують про виконання Програм за 2023 рік, буде затверджено Програми на 2024 рік.
Сесія відбудеться у четвер, 25 січня 2024 року, о 10.00 годині у сесійній залі управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради (м.Стрий, вул. Коновальця, 4).