Діти-сироти отримали подарунки від благодійників з Дюрена

6 Червня 14:30

Начальниця управління освіти Стрийської міської ради Лідія Стасенко привезла до Стрия подарунки від благодійників із німецького міста-побратима Дюрен. Пакунки придбав вже відомий у Стрию волонтер з Німеччини Герхард Сюр з друзями.
Подарунки відвезли у Стрийський садочок (сиротинець) №15, у міську лікарню та у будинок дитини в Журавно (саме туди переїхали діти-сироти з Запорізької області, які понад рік проживали у Стрийській дитячій лікарні). Гостинці передали і хлопчику Дмитрику, на лікування якого збирали кошти всією країною (Герхард Сюр дізнався про дитину із соцмереж).
Нагадаємо, нещодавно завершився офіційний візит Стрийської міської ради у мерію Дюрена, де нашій громаді передали чотири мікроавтобуси. Один з них уже у користуванні місцевих надзвичайників.