Діти – наше майбутнє!
![Діти – наше майбутнє!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301019533_382615047377030_5142974728791906684_n.jpg)
Пишаємося випускниками середніх шкіл Стрийської громади, які успішно здали Національний мультипредметний тест. Цьогоріч наші діти продемонстрували високий рівень знань.
45 випускників отримали 200 балів;14 – 400 балів . Кафльовський Роман, випускник Стрийського ліцею ім.Івана Франка та Филик Вікторія, яка навчалася у Дашавському ліцеї, набрали максимальну кількість балів – 600 . Відповідно до Положення про премію міського голови учнівській молоді за успішне написання НМТ, випускники закладів загальної середньої освіти Стрийської громади будуть нагороджені грошовими преміями у розмірі 5000 , 10000, 15000 гр
Ваші перемоги надихають!
Андрій Стасів, Olesya Shakalo та ще 83
ивень .
Дякуємо учням за старанність, батькам за виховання, а їхнім педагогам за науку.