Дрони для військових від благодійника

24 Січня 15:30

Ми пишаємося, що у нашій громаді є соціально відповідальні підприємці, які не тільки утримують свій бізнес у важкий час, а також підтримують різні благодійні проекти та допомагають військовим. Керівник Стрийського підприємства «Скоринка» пан Олег приніс у міську раду три FPV-дрони з проханням передати військовослужбовцям, які зараз цього потребують.
Ми хочемо розповідати про таких людей, тому що це реальний приклад служіння, позитивний досвід, який дуже усім нам зараз потрібний. Неодноразово ми, як міська рада, стаємо посередниками чи то в передачі дронів, чи звичайних курток. Тому що у нас офіційні звернення, робота «на пряму» з керівниками військових частин чи бригад та можливість гарантій. Ми цінуємо довіру кожного, з ким співпрацюємо.
Післяслово: важливо розуміти, що інколи допомогти – це просто промовчати. Бо чи захочуть бізнесмени й надалі допомагати, якщо читатимуть під своїми добрими справами бруд і образи. Розуміймо велике поняття Єдности заради Перемоги!