Топ теми:

До уваги роботодавців Стрийської міської територіальної громади

8 Березня 8:43

Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про те, що Міністерством економіки України у партнерстві із Міжнародною організацією з міграції проводиться онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та становища підприємств.
Опитування роботодавців проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках, задля проведення аналізу впливу повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну на ринок праці.
Взяти участь в онлайн-опитуванні можна за посиланням: https://forms.gle/4w9eYEtMTPRQZdD88.
Отримані відповіді дозволять проаналізувати стан підприємств, перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці.
Контактна особа з боку Міністерства економіки України у разі виникнення уточнюючих питань або необхідності отримання додаткової інформації – Юлія Квас, головний спеціаліст відділу трудової міграції департаменту праці та зайнятості Міністерства економіки України, +380(68)1197959, kvas@me.gov.ua.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту