До уваги підприємців міста Стрия !
![До уваги підприємців міста Стрия !](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/603751c4-bb8b-46a6-91f7-75e5033a98e0.jpg)
Звертаємося до підприємців, які займають приміщення у центральній частині нашого міста.
Стрий – історичне місто. Його ареал затверджений Міністерством культури України, що обмежує зміну фасадів будинків і накладає певні архітектурні правила. Це одна з основ цивілізованого суспільства.
Тому закликаємо дотримуватися встановлених норм .
Якщо ви маєте намір внести якісь зміни на фасаді будинку (вивіска, реклама, кондиціонер, дашок тощо), необхідно обов’язково отримати дозвіл у виконавчого комітету Стрийської міської ради.
Вимоги прописані у «Порядку опорядження та утримання фасадів будівель та споруд…».
За дозволом в управління архітектури (каб. 37).
Фото з Інтернету