До уваги мешканців!
![До уваги мешканців!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/7345259d-5c1e-42c6-b834-3cbc7eef2da2.jpg)
УК «Комфортний Стрий» періодично здійснює перевірку та прочищення димових і вентиляційних каналів в житлових будинках, що утримуються компанією. Щоб здійснювати ці роботи працівникам необхідно мати доступ до помешкання. Та, на жаль, дуже часто мешканці не впускають у свої квартири.
Наголошуємо, що однією з основних причин виникнення нещасних випадків при користуванні природнім газом є несправність систем димовідведення та вентиляції!
Звертаємо вашу увагу, що в будинках , які обладнані приладами і апаратами з відводом продуктів згорання в димохід, забороняється влаштування витяжної вентиляції з штучним спонуканням. Категорично заборонено встановлювати ковпаки, зонти та інші насадки на оголовки димоходів!