До уваги мешканців Стрийської громади!
![До уваги мешканців Стрийської громади!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img20231114_12022272_page-0001.jpg)
В період з 15 листопада до 22 листопада 2023 року буде проводитись капітальний ремонт залізничної колії із застосуванням колійних машин важкого типу на станції Стрий.
Залізничний переїзд 1555 км ПК3 з черговим працівником (м.Стрий вул.Січових Стрільців) та залізничний переїзд 1556 км ПК2 з черговим працівником (м.Стрий вул.Нижанківського) будуть закриті для руху автотранспорту та пішоходів.
Об’їзд буде проводитись через шляхопровід по вул.Дрогобицькій м.Стрий та через 1551км ПК7 з черговим працівником дорога Добряни-Заплатин (С141803).