До уваги мешканців Стрийської громади!

21 Лютого 15:34

Відоме місце для водозабору у селі Стрілків Стрийської громади знову в смітті. Нещодавно, після багатьох звернень громадян, працівники Стрийського МККП прибрали територію довкола водозабору, хоча ця місцевість не належить до їх зони обслуговування.

Фактично придорожню територію (визначений метраж) мають обслуговувати дорожники (департамент дорожнього господарства ЛОВА). З іншої сторони дбати про благоустрій мають фермери, які користуються ресурсами ставів неподалік.

Однак, скільки б не було фактичних відповідальних, чисто там не буде допоки люди смітитимуть.

Дякуємо МККП, що вкотре допомогли і просимо мешканців – не смітіть, а бачите, що хтось це робить – робіть зауваження, коментуйте. Вчимося колективної відповідальності.