Топ теми:

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

30 Грудня 10:59

Згідно заяви АТ «Державний ощадний банк України» надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https:cutt.ly/DYVT7S9)

Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб (далі –  ВПО), що обслуговуються за тарифним планом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватися до 1 квітня 2022 року.

Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, темін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

Нагадуємо, що заходи із «штучного» продовження дії карток були реалізовані Ощадбанком як тимчасовий превентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення COVID-19 до запуску вакцинації.

Протягом останніх двох років у всіх клієнтів Ощадбанку була змога отримати пере випущені картки. Тож Ощадбанком, з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток.

В разі виникнення питань щодо отримання нової картки звертайтесь до Вашого обслуговуючого відділення або до контакт-центру Банку за номером телефону: 0-800-210-800.

 

Управління соціального захисту населення

Стрийської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту