До кінця тижня навчальні заклади Стрийської громади працюватимуть у звичному режимі

21 Лютого 15:51

Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам освіти з 22 по 24 лютого організувати освітній процес у навчальних закладах у дистанційному форматі. Про це повідомив очільник відомства Сергій Шкарлет на своєму ТГканалі. Це пов’язано із річницею повномасштабної війни та ймовірними обстрілами ворогом території України. Кожна область та громада самостійно приймають рішення щодо попереджувальних заходів.

Управління освіти Стрийської міської ради повідомило, що заклади освіти Стрийської громади у ці дні працюватимуть у звичному режимі. Рішення вести дитину до школи чи ні, батьки приймають самостійно.

До слова, в навчальних закладах сигнал повітряної тривоги не ігнорують. Вдома ж, переважно, навпаки. Вирішувати батькам.