До кінця року Стрийська ТГ матиме свою стратегію розвитку
![До кінця року Стрийська ТГ матиме свою стратегію розвитку](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/777d1a5c-e94e-4b81-8e52-222f0906c5cc_1.jpeg)
Наразі у Стрийській міській раді спеціально створені комісії розробляють стратегії розвитку та план заходів з її реалізації. Серед обговорення сфери сільського господарства, економіки, медицини, освіти, спорту та культури. Попереду ще робота з освітянською групою. Наступним кроком буде обговорення стратегічних планів із громадськістю. Долучайтеся до обговорення, заповнивши опитувальник за посиланням.
https://forms.gle/2h8gu8RoFwaawR8V7