До відома мешканців Стрийської громади!
![До відома мешканців Стрийської громади!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/a.jpg)
У період з 30 травня по 6 червня ТзОВ «Галичина-Захід» проводитиме на прилеглих землях до сіл П’ятничани, Заплатин, Вівня, Добряни, Кавсько, Нежухів і Ланівка обприскування посівів кукурудзи, сої, буряку та ячменю засобами захисту від хвороб, шкідників та бур’янів (майстер пауер, астрал, агрітокс, бетанал, голтікс, вензар, базагран, команд, гармоні, старане).