Допоможемо надати посмертне визнання Герою Руслану Левку

16 Січня 11:44

Рідні загиблого Героя просять підтримати петицію про присвоєння почесного звання «Героя України» (посмертно) нашому земляку Руслану Левку (Бандера).
Учасник Революції Гідності. Із початком військової агресії росії у 2014 році вступив до НГУ, проходив службу у лавах батальйону оперативного призначення ім. Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького. За особистий героїзм був нагороджений численними відзнаками, зокрема, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», медаллю «За оборону гори Карачун», відзнаками Верховної Ради України, Національної гвардії України та Міністерства внутрішніх справ.
1 червня 2022 року нацгвардієць виконував останнє бойове завдання на Ізюмському напрямку у складі невеликої групи побратимів. Разом вступили у нерівний бій із противником, який мав чисельну перевагу. Натиск ворога стримували до закінчення боєприпасів. Героя вдалося ідентифікувати через рік за зразками ДНК.
Разом ми зможемо надати посмертне визнання Руслану Левку. Наразі вдалось зібрати 3 тис. голосів з необхідних 25 тис.
Посилання на петицію: 👇