Депутати завершили підготовку до чергової сесії Стрийської міської ради
![Депутати завершили підготовку до чергової сесії Стрийської міської ради](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/5.jpg)
Завершили роботу депутатські комісії міської ради та погоджувальна комісія ради щодо вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань на пленарне засідання ХХХV сесії Стрийської міської ради.
Сесія відбудеться 25 травня 2023 року о 10.00 годині у сесійній залі управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради (м.Стрий, вул. Коновальця, 4). Депутати опрацювали понад 50 питань порядку денного.