День Миру у Стрию
![День Миру у Стрию](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307684434_401829972122204_3776147152864899867_n.jpg)
Фонд громад “Рідня” в рамках співпраці із ВПО запрошує стати учасником всеукраїнської акції “Посади дерево Миру для Перемоги”.
Уже завтра, 21 вересня, о 15.00 год., на Майдані Незалежності у Стрию, волонтери, громадські активісти та вимушено переміщені особи висаджуватимуть магнолію, яку надав офіцер ЗСУ Михайло Шмігельський, автор проекту “Стрий – місто магнолій!”
Запрошуємо усіх охочих долучатися до акції.