В смт Дашава урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

29 Серпня 15:08
В селищі міського типу Дашава Стрийської громади урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Це колишнє приміщення управління культури, молоді та спорту. Тут, за кошти з міського бюджету, провели капітальний ремонт, який тривав з червня по серпень 2023 року. До цього пацієнтів обслуговували у старому приміщенні поліклініки, будівля якої була в аварійному стані.
Амбулаторія обладнана всім необхідним та має сім кабінетів. У ній функціонує лабораторія, пункт щеплення, а також окрема маніпуляційна з денним стаціонаром. Також для амбулаторії придбали меблі та техніку (кардіографи, два аналізатори: гематологічний та біохімічний). В новому медзакладі працюють троє лікарів сімейної медицини, які надають послуги пацієнтам з Дашави, Йосипович, Зарічного, Гайдучини, Олексичів, Сихова, Ярушичів, Комарів тощо.
Загалом понад п’ять тисяч населення.
Новий медичний заклад урочисто відкрив міський голова Олег Канівець разом із заступниками та медиками.
Нехай служить на користь громаді.