31 Січня 17:50

​​Демократичні процеси в Україні. В межах робочого візиту Стрийську міську раду відвідали представники Ради Європи, щоб обговорити результати співпраці та визначити пріоритети майбутньої роботи. Про місцеве самоврядування та сприяння розвитку громадянського суспільства розповідав заступник міського голови Андрій Стасів.

Від Офісу Ради Європи в Україні Стрий відвідали пані Верена Тейлор, директорка Офісу Генерального Директорату програм РЄ; пан Стен Ньорлов, голова Офісу РЄ в Україні та пан Володимир Кебало, керівник проєкту РЄ «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Загалом обидві сторони співпрацею задоволені. Вже у лютому передбачені тренінги із впровадження Бюджету участі у Стрийській міській раді.