Вітаємо 100-літню ювілярку Васильчук Марію Миколаївну зі Стрия
![Вітаємо 100-літню ювілярку Васильчук Марію Миколаївну зі Стрия](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/8c2246a7-66ce-4638-b625-d173515f21d0.jpg)
Уродженка села Кам‘янка на Сколівщині у 1951 році з родиною була репресована в Сибір. Працювала фрезерувальником, слюсарем, токарем. Реабілітована. В 1998 році повернулася в Україну. Проживає з внуком та його сім‘єю. Бабуся вже дуже немічна, тому близькі не забажали публікувати фото. Представники міської влади навідалися до родини, привітали та вручили квіти. З нагоди ювілею з міського бюджету буде нарахована додаткова фінансова допомога.