Вітаємо нашого земляка Василя Зварича із призначенням на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща
![Вітаємо нашого земляка Василя Зварича із призначенням на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1b55380e-a9c4-4e86-985c-ff88339929ff.jpg)
Відповідний указ Президент України підписав 8 лютого.
Василь Зварич – український дипломат, народився у Стрию 1977 року, закінчив ЛНУ ім.І.Франка, займав посаду директора другого територіального департаменту МЗС України, був заступником директора департаменту інформаційної політики міністерства закордонних справ. Також працював в українських посольствах в Туреччині та США, був радником-посланником посольства України в Польщі.
Бажаємо успішної праці!