Вітаємо з святом Покрови Пресвятої Богородиці і з Днем захисника і захисниці України
![Вітаємо з святом Покрови Пресвятої Богородиці і з Днем захисника і захисниці України](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385715605_630559122582620_4827530667673959299_n.jpg)
Згадуємо сьогодні століття боротьби українського народу. Згадуємо вільне козацтво, стрілецтво, воїнів УПА, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО, військовослужбовців сучасної російсько-української війни. Всіх, хто в різний час присвятив своє життя боротьбі за Україну, за свободу та незалежність народу та нації.
Нехай небесна Матір завжди огортає нашу землю і її захисників своїм святим Покровом.
Дякуємо Воїнам за боротьбу!
Вічна пам’ять полеглим Героям!