Вітаємо ансамбль «Барви Стрия» з черговою перемогою
![Вітаємо ансамбль «Барви Стрия» з черговою перемогою](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346099362_945578540194219_4465013014871803039_n.jpg)
З черговою перемогою вітаємо ансамбль народного танцю «Барви Стрия» Стрийської дитячої школи мистецтв, які отримали 1-ше місце у 14-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Терпсіхора 2023» в місті Трускавець.
Керівниця ансамблю Оксана Андреїшин нагороджена Подякою за вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості.