Відбулася чергова сесія Стрийської міської ради

14 Грудня 16:18

Відбулася чергова сесія Стрийської міської ради, остання у цьому році. Депутати прийняли бюджет громади на 2024 рік.
Пріоритетними залишаються сфери охорони здоров’я, соціального захисту, освіти та інші захищені статті видатків.
Нагадаємо, що з 1 жовтня цього року ПДФО з військовослужбовців зараховується до спеціального фонду Державного бюджету. Відповідно саме держава бере на себе зобов’язання забезпечувати підтримку обороноздатності країни, значно врізаючи ці функції з місцевого самоврядування.
Також на сесії міський голова Олег Канівець вручив нагороди волонтерам з нашої громади від імені Львівської обласної ради.
Подякував голові, виконкому та депутатам за підтримку та співпрацю начальник Стрийського районного управління поліції Андрій Коцур. Наступна сесія відбудеться 25 січня 2024 року.